Tel: 0 258 211 03 08
Email: bilgi@agaclarapart.com

HİZMETLERİMİZ

temizlik

Temizlik Hizmeti

Apartımızda önceden bilgi verilerek ayda 2 defa temizlik hizmeti verilmekte olup ücretsizdir, haftada 4 gün temizlik hizmeti ücreti karşılığında yapılmaktadır. Tüm temizlik işlemlerinde hijyenik koşullar gözetilerek misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutuyoruz.

Güvenlik Hizmeti

Apartımızda konuklarımız güvenliği için kamera ile giriş çıkışlar ve koridorlar 24 saat boyunca güvenlik personelimiz tarafından kontrol altındadır. Apartımız deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiş olup her katta yangın tüpleri ve yangın çıkış merdiveni bulunmaktadır.

temizlik
temizlik

İnternet Hizmeti

Konuklarımız kendi bilgisayarını getirebilme olanağına sahiptirler. Her katta wireless sistemi sayesinde kesintisiz bir internet hizmetini tarafımızdan ücretsiz alabilmektedirler. Denizli'deki Apartlar arasında en son teknoloji ile donatılmış apartımız siz ve sevdiklerinizin yaşamını çok daha kolaylaştırıyor.

Uyandırma Hizmeti

Ağaçlar Apart olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyor ve bu hedefe yol alırken bir apartın sunabileceği tüm hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Uyandırma hizmetimiz de bunlardan birisi. Eğer belli bir saatte uyanmak istiyorsanız ve uykunuz derinse biz sizi uyandırırız , içiniz rahat etsin.

temizlik
0 Yıl
0
0
0